Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Unikátní ingredience jsou ten hlavní důvod, proč je pro Vás ProMan Plus to nejlepší!

Ženšen pravý
Ženšen přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, a posiluje funkci imunitního systému.
Damiana
Damiana se také používá pro celkovou relaxaci organismu – přináší klid a pohodu, a uvolňuje napětí a stres.
Rozchodnice růžová
V dávných dobách byla známá také jako Rostlina dlouhověkosti.
Pískavice řecké seno
Už naši předkové využívali účinků Pískavice jakožto prostředku na zvýšení chtíče.
Vitamín B3
Vitamínů B máme celkem osm, každý má pro naše tělo jinou důležitost. Všeobecně jsou však důležité pro fungování našeho metabolismu, hlavně při fyzické a psychické zátěži.
Vitamín B6
Vitamínů B máme celkem osm, každý má pro naše tělo jinou důležitost. Všeobecně jsou však důležité pro fungování našeho metabolismu, hlavně při fyzické a psychické zátěži.
Vitamín B12
Vitamínů B máme celkem osm, každý má pro naše tělo jinou důležitost. Všeobecně jsou však důležité pro fungování našeho metabolismu, hlavně při fyzické a psychické zátěži.
Vitamín D3
V našich zeměpisných šířkách má neuvěřitelných 99% populace nedostatek vitamínu D.
Hořčík
Neboli Magnesium je minerál, který přispívá k normální psychické činnosti a odolnosti.
Selen
Selen podporuje činnost imunitního systému a normální tvorbu spermií. Chrání buňky před oxidativním stresem.
Norská rybí moučka
Obsahuje mimo jiné vápník, fosfor a kolagen. Vše pro zdravý pohyb v jednom.
Zinek
Tento zázračný minerál chrání tělo před oxidativním stresem a podporuje hojení.

Ženšen je v Číně užívaný více jak 4 000 let pro podporu zdraví, energie a vitality. Působí proti únavě, pomáhá při slabosti, a vyčerpání. Podporuje fyzický a mentální stav i odolnost vůči stresu.

Zlepšuje i činnost mozku a paměťové schopnosti. Kromě svých blahodárných účinků na podporu energie přispívá k udržování normální sexuální funkce. Tento poklad východní medicíny prospěje i našemu zažívání a celkové vitalitě.

Je to rostlina, která roste v Jižní a Střední Americe. Zdejší obyvatelé na ni nedají dopustit, protože její listy se používají jako afrodiziakum. Zvyšuje výkonnost a v mužích probouzí chtíč. Kromě zlepšení milostných prožitků však také pečuje o mužské pohlavní ústrojí a močové cesty.

Damiana také přispívá k udržování normální tělesné hmotnosti tím, že snižuje chuť k jídlu a navozuje pocit sytosti. Ačkoli ji mohou užívat obě pohlaví, lepší účinky se dostavují více u mužů.

Rozchodnice usnadňuje adaptaci organismu na psychický stres i fyzický výkon, povzbuzuje mentální aktivitu, stimuluje nervový systém, a příznivě působí proti únavě.

Bylinka, která dříve rostla i na našem území, ale pro své léčivé účinky byla natolik oblíbená, že ji lidé téměř všude vysbírali. Dokáže zlepšit kvalitu spánku a navodit pocit duševního klidu. Ačkoli neobsahuje žádný kofein, pyšní se povzbuzujícími účinky, podobně jako káva. Prospívá také našemu trávení – regeneruje totiž jaterní buňky.

Tato středomořská bylina byla oblíbená už ve starém Egyptě. Jednak proto, že podporuje trávení – posiluje žaludek a činnost střev. Také pomáhá udržovat normální hladinu tuků (včetně cholesterolu) a cukru v krvi. Kromě toho je Pískavice bohatá na minerály a vitamíny, jako je železo, vápník, zinek a draslík.

Pro své aroma se hojně přidává do kořenících směsí, a je významnou součástí středozemní a východní kuchyně.

Známý také jako Niacin, pomáhá při tvorbě energie v buňkách našeho těla a ovlivňuje metabolismus tuků, bílkovin a cukrů. Jednoduše řečeno, pomáhá přeměňovat jídlo na energii.

Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a snižuje míru vyčerpání a únavy. Proto k normální funkci imunitního systému.

Známý také jako kobalamin, je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a její vývoj. S tím souvisí také jeho příznivý vliv na naši psychiku a duševní pohodu. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, což je zásadní pro zdravé kosti, svaly a zuby. Vedle toho pomáhá udržet normální hladinu vápníku v krvi.

Hořčík se také podílí na udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů – zde je jeho největší zásobárna. Jeho nedostatek se tedy může projevovat podrážděností, pocitem vyčerpanosti, a nervozitou, ale i špatným stavem pohybového aparátu.

Protože hořčík přináší uvolnění, oceníme jeho účinky nejen když jsme přetažení, ale i ve chvílích, kdy nás trápí křeče. Udržuje ve správném chodu i náš oběhový systém – díky němu se naše tělo dobře prokrvuje, a proto i dobře funguje.

Selen je minerál, který nás chrání jako antioxidant před škodlivými volnými radikály a posiluje imunitu. U mužů přispívá k tvorbě spermií a správné funkci pohlavního ústrojí.

Vedle toho je velice významný pro štítnou žlázu. A protože selen váže těžké kovy, hraje nezanedbatelnou roli u kuřáků a osob žijících ve velkých městech a ve znečištěném prostředí.

Je důležitá pro zdravé kosti, svaly a zuby díky tomu, že je velice bohatá a kvalitní vápník a fosfor. Ty jsou v rybí kostní moučce ve své nejvyužitelnější podobě. Kostní moučka obsahuje i kolagen. Ten si naše tělo přirozeně produkuje, ovšem s věkem jeho tvorba klesá, ačkoli spotřeba stoupá.

Kolagen je stavební jednotnou všech součástí pohybového aparátu. Zejména kloubní chrupavky kvůli úbytku kolagenu ztrácejí s věkem svou pružnost a odolnost. Výživu pro naše kosti a klouby bychom si měli začít dopřávat už po 30. roce, kdy se začíná projevovat první opotřebení.

Zinek pomáhá udržovat normální hladinu hormonu T v krvi, a tím přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. Co se stravy týče, podílí se na metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků a mastných kyselin.

Zinek také přispívá k normální funkci imunitního systému – chrání tělo před oxidativním stresem a podporuje hojení. Řadíme ho tedy mezi nejvýznamnější antioxidanty. Nelze nepoznamenat také významný vliv zinku na zdraví prostaty. Pro mužské zdraví je zinek jedním z nejdůležitějších minerálů.

,,Limity existují pouze v naší mysli“

Jakýkoli sport v přírodě je pro mě perfektní relax. Potřebuji ale také pracovat na pořádné fyzičce, aby moje tělo zvládlo ten nápor, a já se mohl spolehnout na své vlastní síly. K tomu mi pomáhá produkt ProMan Plus.

Michal Krysta, český reprezentant v extrémních závodech
Michal Krysta
©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se

Vyzkoušejte ProMan Plus ZDARMA*

*platíte pouze poštovné 49 Kč

Načítám formulář

Větší výkonnost díky ProMan Plus

Větší výkonnost díky ProMan Plus

Filip Sviták, České Budějovice

Když je prevence, tak se i zdraví upevní

Když je prevence, tak se i zdraví upevní

Zdeněk Frnoch, Prachatice

Je dobré myslet na to, co děláme pro své zdraví

Je dobré myslet na to, co děláme pro své zdraví

Martin Karvan, Zdíkov